Background

Oda Haberleri

Odamız, İtalya’daki Odalar Birliği (Unioncamere) işbirliği ile İtalyan ihracatçı KOBİ'lere bilgi ve destek (iş yaratma) sağlamayı amaçlayan “Stay Export” girişimi kapmasında, İtalyan şirketlerine yönelik TÜRKİYE’DE OTOMOTİV SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER ve OLASI FIRSATLAR konulu bir webinar düzenleyecektir. Söz konusu webinar 27.11.2020 tarihinde saat 12:00 de zoom platformunda İtalyanca olarak yapılacaktır.

19 Kasım 2020 tarihinde 15:00 - 17:00 (Türkiye saati ile) saatleri arasında “Gümrük Birliği” konu başlıklı dijital forum düzenlenecektir.

Forum AB ve Türkiye arasındaki ticaret perspektifi çerçevesinde Gümrük Birliği anlaşmasının güncellenmesine ilişkin ihtiyaçları konu alacaktır. Panelde Türkiye’deki Avrupa Ticaret Odaları, TEPAV, TOBB ve TC Ticaret Bakanlığı üyeleri yer alacaktır.

Katılım için: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_GTALLWPzSRWCHvIDjlrYKQ

Odamız, İtalya’daki Odalar Birliği (Unioncamere) işbirliği ile İtalyan ihracatçı KOBİ'lere bilgi ve destek (iş yaratma) sağlamayı amaçlayan “Stay Export” girişimi kapmasında, İtalyan şirketlerine yönelik TÜRKİYE’DE ENERJİ & ÇEVRE SEKTÖRÜNE GENEL BAKIŞ ve İŞ FIRSATLARI konulu bir webinar düzenleyecektir. Söz konusu webinar 19.11.2020 tarihinde saat 16:30 de zoom platformunda gerçekleşecektir.

VISCOM ITALIA – HYPER REALITY 2020 - Uluslararası Görsel İletişim Fuarı’nın bu yılki dijital edisyonunun 17-18 Kasım 2020 tarihleri arasında online gerçekleşecektir.

Daha detaylı bilgi için: https://www.viscomitalia.it/en-gb.html 

Odamız, Promos Italia-Milano Ticaret Odası işbirliği ile Türk işadamlarının katıldığı online ikili iş görüşmeleri organizasyonu düzenlemiştir. Organizasyon 10-12 Kasım 2020 tarihlerinde, online olarak gerçekleşecekmiştir.
Davet edilen heyet; Medikal ve Denizcilik sektöründe ithalat yapan firmalarından oluşmuştur.

Odamız, Promos Italia-Milano Ticaret Odası işbirliği ile Türk işadamlarının katılacağı online ikili iş görüşmeleri organizasyonu düzenleyecektir. Organizasyon 03-05 Kasım 2020 tarihleri arasında gerçekleşecek olup, davet edilen heyet; yapı ve otomotiv sektöründe ithalat yapan şirketlerden oluşacaktır.
Bilgi için: cciist@cciist.com

Odamız, Promos Italia-Milano Ticaret Odası işbirliği ile Türk işadamlarının katıldığı online ikili iş görüşmeleri organizasyonu düzenlemiştir. Organizasyon 27-29 Ekim 2020 tarihleri arasında gerçekleşmiş olup, davet edilen heyet; gıda sektöründe ithalat yapan şirketlerden oluşmuştur.

Odamız, Promos Italia-Milano Ticaret Odası işbirliği ile Türk işadamlarının katıldığı online ikili iş görüşmeleri organizasyonu düzenlemiştir. Organizasyon 20-22 Ekim 2020 tarihleri arasında gerçekleşmiş olup, davet edilen heyet; enerji sektöründe ithalat yapan şirketlerden oluşmuştur.